Kreujemy, planujemy i realizujemy

Kreujemy, planujemy i realizujemy spotkania już ponad pięciu lat i mamy swoje „gwiazdorskie” sukcesy. Robimy dużo zamieszania i wzbudzamy ciekawość, nie brakuje nam pomysłów. Wiemy jak wywołać efekt „wow” i sprawić, by uczestnicy mówili o naszym wydarzeniu jeszcze długo. Kreatywne, niecodzienne a zarazem tańsze rozwiązania to tylko część naszych zalet.

Chwalimy się dużym doświadczeniem w organizacji wydarzeń i realizacji w branży medialnej. Nasze liczne kontakty ze świata mediów oraz współpraca ze sprawdzonymi, uczciwymi podwykonawcami zapewniają sprawną realizację każdego przedsięwzięcia.

Założycielką marki Wonder Woman Production jest Natalia Bednarska, producentka planów filmowych i wydarzeń. Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej o specjalizacji Public Relation w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studiów podyplomowych z organizacji produkcji na PWSFTViT w Łodzi.

Pasjonatka filmu i uczestniczka szkoleń dla producentów w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych. Stylistka przy projektach reklamowych, filmowych i telewizyjnych.

KONTAKT

+ 48 507 322 320 / natalia@wonderwomanproduction.com